18 Mayıs Cumartesi 2024

KULLANIM ŞARTLARI

Genel

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu uyarınca Az Gezen (www.azgezen.com) isim hakları, içeriği, şablonu, sloganı, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun, kar amaçlı veya kar gütmeden, yayınlanamaz ve kullanılamaz.

Fikir Mülkiyeti Hakları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitenin tüm yazılı içeriği www.azgezen.com’a aittir. Telif hakkı, ticari marka ve diğer fikri mülkiyet yasaları tarafından korunmaktadır. Site yalnızca kişisel ticari olmayan kullanımınız için sağlanmaktadır. Siteyi veya Sitede bulunan materyalleri, hakların ihlalini oluşturacak şekilde veya tarafımızdan yetkilendirilmemiş bir şekilde kullanamazsınız. Daha spesifik olarak, herhangi bir şekilde veya ortamda (e-posta veya diğer elektronik araçlar da dahil olmak üzere) herhangi bir materyali siteden sızdırmadan değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayınlayamaz, yükleyemez, yayınlayamaz, satamaz, türev çalışmalar oluşturamaz. Bununla birlikte, telif hakkı ve diğer mülkiyet bildirimlerinin aynen korunması şartıyla, Sitenin tek tek sayfalarının bir kopyasını ticari olmayan kullanım için indirebilir, yazdırabilir ve / veya paylaşabilirsiniz.

Bilgi Doğruluğu

Sitedeki tüm bilgilerin doğru olmasını sağlamaya çalışacağız, ancak tüm bilgilerin doğru ve güncel olacağına dair her zaman kanıtlayamayız. Site büyük miktarda veri içeriyor ve değişikliklerin izlenmesinde, örneğin olayların tarih ve saatlerindeki değişiklikler gibi muhtemel hatalar oluşabiliyor.
Bu nedenle, Sitenin içeriğiyle ilgili hata veya eksiklik nedeniyle herhangi bir yükümlülük kabul etmiyoruz. Sitede herhangi bir yanlış bilgi bulursanız, lütfen bize info@azgezen.com adresinden bilgi verin ve mümkün olan en kısa sürede düzeltelim.
Bu materyalin doğruluğunu veya güvenilirliğini garanti edemeyiz ve bu sebeple, materyaldeki hata, ihmal veya yanlışlık veya site içerisinde yer alan herhangi bir materyalin güvenmesine bağlı olarak yapılan yanlış yorumlama, kayıp, hayal kırıklığı, ihmal veya hasar sorumluluğunu reddetmiş bulunmaktayız.
Ayrıca, burada bahsedilen hizmetlerin sunumunda herhangi bir başarısızlık veya iddia edilen başarısızlık nedeniyle ya da iflas, tasfiye veya burada belirtilen herhangi bir şirketin, şahıs veya firmanın ticaretinin kesilmesi durumunda sorumluluk kabul edemeyiz. İlgili kuruluşla kontrol etmeniz önerilir.
Bu Siteye ait bir köprü metni bağlantısının bulunduğu herhangi bir Sitenin içeriğinden hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu tür bağlantılar, kolaylık sağlamak için ‘olduğu gibi’ sunulmuştur.