Ana Sayfa İletişim

İletişim

Yazılarımı sıklıklar takip ettiğini görüyorum. Eğer ki kafanda deli sorular varsa bunları bana iletebilirsin. En kısa sürede sana cevap vereceğimden emin olabilirsin. Sorunu sormadan evvel lütfen aşağıdaki maddelin üzerinden bir kez daha geçtiğinden emin olabilir misin rica etsem?

  • Gerekli olan bilgilere ulaşamadıysa,
  • Kafanda kocaman bir soru işareti oluştuysa,
  • Yazı ile ilgili bir sorunun varsa,
  • Bilgilerin doğruluğundan endişe duyduysan,

Yukarıdaki konuları da gözden geçirdiysen mesajını bekliyorum demektir. Haa! Bir hatırlatma. Eğer ki yazılarım ile alakalı soru veya sorunların olursa yorum bölümünden bana yazarsan diğer okurlar içinde paylaşıma açabilirim. Bu şekilde herkes görmüş ve faydalanmış olacaktır.

İletişim Bilgileri

Az Gezen
www.azgezen.com

Email: info@azgezen.com
Email: remzi_tuna@hotmail.com

Fikir & Sanat

Bu sitedeki tüm içerikler 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site Kullanım Şartları'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Mesajınızı Gönderin

SON EKLENENLER

Barselona Gezi Rehberi

Bir binayı mimarı ile tanımaya aşinayız. Peki ya bir şehri? Evet neredeyse göğe doğru yükselen yapıların tek bir mimarın elinden çıktığı şehirdesiniz. Antoni Gaudi'nin şehrinde. Eğer Gaudi bir ressam olsaydı bu şehir onun tuvali, boyasını seyreltmek için ihtiyaç duyduğu su ise Akdeniz olurdu.

Lyon Gezi Rehberi