Viyana ve Müzik

1
23.5.2016

Adının ihtişamına yandığımız Wolfgang Amadeus Mozart’ın doğduğu topraklardasınız, Viyana Devlet Operası’nın sitesine girin ve mutlaka gitmeden önce bir bilet kapın. Tabii ki Viyana’da operaya gideceksiniz. O ortamı, devlet operasının mükemmelliğin somutlaştırılmış hali olan binasının içini ve o ihtişamı görmeden hayatta bırakmayız.

Viyana’da operaya gitmek için yapmanız gereken en önemli şey erken davranmak, çünkü gerçekten çılgın bir ilgi var. Bu sebeple Viyana’ya gitme kararı aldıktan hemen sonra yukarıda linkini verdiğimiz siteye girin ve gitmek istediğiniz operanın biletlerini internet üzerinden satın alın. Önlerde bütçe yüksek, en arka köşeye kaldık, bize göre düşünecek olursak en arkada başka iş peşindekiler oturur diye düşünmenize gerek yok, sahneyi her noktadan gayet mükemmel şekilde görebilirsiniz. Son olarak biletinizin çıktısını almayı unutmayın, kapıda ihtiyacınız olacak.

Opera biletlerinin pahalı olduğu aşikar. Bu konuda biraz daha çemkirebilirdik, ancak söz konusu opera olduğu için salon kadını çizgimizden çıkmadan size bu işin uygun fiyatlı alternatifini de sunalım istiyoruz


AYAKTA OPERA BİLETLERİ

İlk etapta kulağa çok mantıklı gelmese de bu deneyimi mutlaka yaşamak istiyorsanız ya da operaya yüksek bir bütçe ayırmak istemiyorsanız bu seçeneği kesinlikle değerlendirebilirsiniz. Üstelik izlemekten sıkılırsanız kapıya 1 adım uzaklıktasınız, çeker gidersiniz. Bu biletleri de aynı şekilde yukarıdaki web sitesinden temin edebilirsiniz.

Haricen organizasyonları buradan bakabilirsiniz


YORUM

  1. Kerem

    gerçekten de muazzam bir ambiyans orda olmanızı tavsiye ederim. Hemen hemen her yerden sahne gözüküyor.

    • Az Gezen

      Değerli yorumun için teşekkür ederim.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya giriniz!